Parkaya

Parkaya Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, geleneksel doyumsuz tadları tüketici ile buluşturmak üzere; yenilikçi ve kendine ait teknolojileri kullanarak, son derece hijyen ortamlarda, gıda mühendisleri gözetiminde, sağlıklı ürünler üretmek üzere yola çıkmıştır.

Parkaya Gıda'nın kuruluş sebeplerinden biri; bünyesindeki 60 yıllık doyumsuz Türk tadlanmn, dünyanın her köşesindeki tüketicilere, kendisine ait ambalaj ve ambalajlama teknolojisi ile hiç bir kimyasal koruyucu maddesi kullanmadan ulaştırılmasını sağlamaktır. Tamamen doğal yollarla paketlenen ve saklanan taze ürünler, son tüketim tarihine kadar, sadece nihai tüketicinin açtığı sağlıklı ve doğa dostu ambalaj ile üretildiği andaki tazeliği, nefaseti, damak tadım, sağlıklı formatı hiç kaybetmeden, tüketildiği son ana kadar muhafaza ederek taşımaktadır.

Üretildiği andaki üstün özelliklerini hiç kaybetmeden, son tüketim anına kadar taşıyan bu doyumsuz tadlann oluşabilmesi için; gerekli bilgi, deneyim, beceri ve teknoloji; Parkaya Gıda'nın sektördeki yerini farklı bir boyuta taşımaktadır.